*** Το Blog δεν ενημερώνεται πλέον *** Η ενημέρωση γίνεται από το site http://trikoupisbc.gr/ *** Το Blog δεν ενημερώνεται πλέον *** Η ενημέρωση γίνεται από το site http://trikoupisbc.gr/ ***

Παρασκευή, 14 Οκτωβρίου 2011

Όλοι οι αγώνες του Σαββατοκύριακου - Πρεμιέρα στην Α2 Ανδρών

ΣΑΒΒΑΤΟ  15  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011
ΤΟΠΟΣ
ΩΡΑ
ΑΓΩΝΑΣ
ΚΑΤΗΓ.
ΔΙΑΙΤΗΤΕΣ
ΑΝΤΙΡΡΙΟ
17:30
Π.Α.Σ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ  ΜΟΥΤΣΙΟΣ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
15:00
Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ
12:00
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΙΝΙ 99
ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ
ΑΓΡΙΝΙΟ
16:00
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΦΙ.ΜΠΑ ΠΗΓΑΣΟΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΡΙΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ
ΑΓΡΙΝΙΟ
19:00
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΣΩΝΟΣ ΡΙΖΟΣ
ΒΟΝΙΤΣΑ
12:00
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑΣ - ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΠΡΕΒΕΖΑ
17:00
Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΖΕΡΒΑΣ ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ
ΑΡΤΑ
14:30
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ - Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ
ΜΙΝΙ 99
ΓΑΛΗΝΑΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΑΡΤΑ
16:30
Α.Ο.Φ. ΠΕΤΑ - Α.Σ. ΑΕΤΟΙ ΠΕΡΔΙΚΑΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΓΑΛΗΝΑΣ ΜΠΙΣΤΙΤΖΑΝΟΣ
ΑΡΤΑ
18:30
ΑΝΩ ΠΟΛΗ - ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΣΙΓΑΣ ΣΙΑΠΕΡΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
10:30
ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο. - Π.Α.Σ. ΓΙΑΝΝΕΝΑ
ΜΙΝΙ 99
ΝΙΚΟΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΑΤ.
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
12:30
Α.Γ.Σ.Ι. - Α.Γ.Σ.Ι. (Β)
ΜΙΝΙ 99
ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΚΟΝΤΟΥ ΜΠΑΚΑΚΟΥ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
16:00
Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ - ΑΙΑΣ ΟΙΝΙΑΔΩΝ
Α2 ΑΝΔΡΩΝ
ΝΤΙΣΙΟΣ ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ
ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
17:00
Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ - Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΖΙΩΓΑΣ ΛΑΖΑΝΑΣ Μ.
ΠΑΡΓΑ
15:00
Α.Ε. ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΤΣΙΓΑΣ ΜΙΓΔΟΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
15:00
Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ - Α.Γ.Σ.Ι.
Α1 ΑΝΔΡΩΝ
ΜΑΝΤΗΛΑΣ ΝΑΚΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
18:00
Γ.Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ - ΚΟΖΑΝΗ
ΦΙΛΙΚΟ
ΣΤΑΘΗ ΝΤΙΤΣΙΟΣ ΝΙΚΟΛΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΗ 16  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2011
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
12:00
Χ. ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ - ΑΙΟΛΟΣ ΑΣΤΑΚΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΡΠΟΝΗ
ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ
14:00
ΓΡ. ΛΙΑΚΑΤΑΣ - Π.Α.Σ. ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΚΑΡΠΟΝΗ
ΑΓΡΙΝΙΟ
12:00
Α.Ο. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ.
ΠΑΙΔΩΝ
ΤΣΑΝΤΖΑΛΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗ
ΑΓΡΙΝΙΟ
14:00
Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ - Α.Σ. ΑΡΓΟΝΑΥΤΕΣ
ΠΑΙΔΩΝ
ΡΙΖΟΣ ΑΣΗΜΑΚΗ
ΑΓΡΙΝΙΟ
16:00
ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ Γ.Φ.Σ. - Γ.Ε. ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΕΦΗΒΩΝ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΡΙΖΟΣ
ΒΟΝΙΤΣΑ
13:00
Α.Ο. ΒΟΝΙΤΣΑ - Σ.Κ. ΝΙΚΟΠΟΛΗ
ΠΑΙΔΩΝ
ΖΕΡΒΑΣ
ΛΕΥΚΑΔΑ
13:00
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
ΜΙΝΙ 99
ΜΠΙΣΤΙΤΖΑΝΟΣ
ΛΕΥΚΑΔΑ
15:00
ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ - ΑΤΛΑΣ Α.Π.Σ.
ΠΑΙΔΩΝ
ΖΕΡΒΑΣ ΜΠΙΣΤΙΤΖΑΝΟΣ
ΑΡΤΑ
11:00
Α.Κ. ΠΥΡΡΟΣ ΑΡΤΑΙΩΝ - Γ.Ο. ΑΜΦΙΛΟΧΙΑΣ
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΙΓΔΟΣ ΣΚΛΗΒΑΝΙΤΗΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
ΑΡΤΑ
13:00
ΔΟΞΑ ΑΡΤΑΣ - Α.Γ.Ο. ΛΟΥΡΙΩΤΙΚΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΕΓΑΠΑΝΟΣ ΤΣΩΛΗΣ ΓΡΟΥΜΠΑ ΑΛ.
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
10:30
Α.Γ.Σ.Ι. - ΑΚΑΔΗΜΙΑ Π.Α.Ο.
ΠΑΙΔΩΝ
ΜΑΝΤΗΛΑΣ
ΙΩΑΝΝΙΝΑ
12:30
Α.Γ.Σ.Ι. (Β) - Γ.Α.Σ. ΚΡΟΝΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ
ΣΤΑΘΗ ΤΣΑΚΤΣΙΡΑ ΒΟΥΛΓΑΡΗ
ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ
18:00
Γ.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓ/ΤΣΑΣ - Α.Ε ΚΑΝΑΛΑΚΙΟΥ
ΠΑΙΔΩΝ
ΚΟΣΜΑΣ
ΠΑΡΓΑ
18:00
Α.Ο. ΠΑΡΓΑΣ - Κ.Α.Ε. ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ
ΠΑΙΔΩΝ
ΡΑΠΤΗΣ ΚΟΥΡΤΗΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
15:00
Κ.Ε. ΦΑΙΑΚΑΣ - Α.Σ. ΙΟΝΙΟΣ
ΠΑΙΔΩΝ
ΝΑΚΑΣ
ΚΕΡΚΥΡΑ
17:00
ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. - ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ. (Β)
ΠΑΙΔΩΝ
ΝΑΚΑΣ

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Δημοσίευση σχολίου